calcActive())">
Hazet 1000-33 3/4 Pipe 6Kant 33mm L.59mm
Kort utførelse
Med riflemønster
Med utkoblingsbolt for låsesplint
Overflate: forkrommet, polert
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 3/4 tomme (20 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 33 mm
Mål / lengde: 59 mm
Diameter d1 (ved drevet): 46 mm
Diameter d2 (ved drev): 36 mm
Nettovekt (kg): 0.32 kg
For manuell betjening.
Med riflemønster
Med utkoblingsbolt for låsesplint
Overflate: forkrommet, polert
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 3/4 tomme (20 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 33 mm
Mål / lengde: 59 mm
Diameter d1 (ved drevet): 46 mm
Diameter d2 (ved drev): 36 mm
Nettovekt (kg): 0.32 kg
For manuell betjening.
- På lager: 4
- Varenummer
- HAZ100033
kr 451,00
Beskrivelse / Hazet 1000-33 3/4 Pipe 6Kant 33mm L.59mm
Kort 3/4" pipe
Mer informasjon
| Ean | 4000896000715 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 3/4" |
| Størrelse | 33 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 59 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |