calcActive())">
Hazet 1000S-33 3/4 Kraftpipe 6Kant 33mm L.54
For høye belastninger
Kort utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
DIN 3129, ISO 2725-2
Drev: 3/4 tomme (20 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 33 mm
Mål / lengde: 54 mm
Diameter d1 (ved drevet): 51.5 mm
Diameter d2 (ved drev): 44 mm
Nettovekt (kg): 0.48 kg
For maskinbetjening. Utenfor DIN-serien -
Kort utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
DIN 3129, ISO 2725-2
Drev: 3/4 tomme (20 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 33 mm
Mål / lengde: 54 mm
Diameter d1 (ved drevet): 51.5 mm
Diameter d2 (ved drev): 44 mm
Nettovekt (kg): 0.48 kg
For maskinbetjening. Utenfor DIN-serien -
- På lager: 3
- Varenummer
- HAZ1000S33
kr 685,00
Beskrivelse / Hazet 1000S-33 3/4 Kraftpipe 6Kant 33mm L.54
| tekniske data i millimeter. | |
| l | 54 |
| d1 | 51,5 |
| d2 | 44 |
| t | 21 |
Mer informasjon
| Ean | 4000896001316 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 3/4" |
| Størrelse | 33 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 54 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |