calcActive())">
Hazet 1100S-41 1 Kraftpipe 41mm L.70mm
For høye belastninger
Kort utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
DIN 3129, ISO 2725-2
Drev: 1 tomme (25 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 41 mm
Mål / lengde: 70 mm
Diameter d1 (ved drevet): 63 mm
Diameter d2 (ved drev): 54 mm
Nettovekt (kg): 0.88 kg
For maskinbetjening.
Kort utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
DIN 3129, ISO 2725-2
Drev: 1 tomme (25 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 41 mm
Mål / lengde: 70 mm
Diameter d1 (ved drevet): 63 mm
Diameter d2 (ved drev): 54 mm
Nettovekt (kg): 0.88 kg
For maskinbetjening.
- Ikke på lager
- Varenummer
- HAZ1100S41
kr 1 456,00
Beskrivelse / Hazet 1100S-41 1 Kraftpipe 41mm L.70mm
| tekniske data i millimeter. | |
| l | 70 |
| d1 | 63 |
| d2 | 54 |
| t | 26 |
Mer informasjon
| Ean | 4000896002290 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 1" |
| Størrelse | 41 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 70 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |