calcActive())">
Hazet 1104S-32 1 Kraftpipe 32mm Lengde 270mm
For f.eks. dyptliggende hjulskruer / mutre på nyttekjøretøy
Ekstra lang utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
DIN 3129, ISO 2725-2
Drev: 1 tomme (25 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 32 mm
Mål / lengde: 270 mm
Diameter d1 (ved drevet): 48.5 mm
Diameter d2 (ved drev): 54 mm
Nettovekt (kg): 2.36 kg
For maskinbetjening.
Ekstra lang utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
DIN 3129, ISO 2725-2
Drev: 1 tomme (25 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 32 mm
Mål / lengde: 270 mm
Diameter d1 (ved drevet): 48.5 mm
Diameter d2 (ved drev): 54 mm
Nettovekt (kg): 2.36 kg
For maskinbetjening.
- På lager: 1
- Varenummer
- HAZ1104S32
kr 2 329,00
Beskrivelse / Hazet 1104S-32 1 Kraftpipe 32mm Lengde 270mm
| tekniske data i millimeter. | |
| l | 270 |
| d1 | 48,5 |
| d2 | 54 |
| t | 30,5 |
Mer informasjon
| Ean | 4000896002665 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 1" |
| Størrelse | 32 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 270 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |