calcActive())">
Hazet 850Lg-10 1/4 Langpipe 6 kant L.50mm, 10mm
Lang utførelse
Med riflemønster
Overflate: forkrommet
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 1/4 tomme (6,3 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskant-traksjonsprofil
Nøkkelvidde: 10 mm
Mål / lengde: 50 mm
Diameter d1 (ved drevet): 14.5 mm
Diameter d2 (ved drev): 14.5 mm
Nettovekt (kg): 0.04 kg
For manuell betjening.
Med riflemønster
Overflate: forkrommet
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 1/4 tomme (6,3 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskant-traksjonsprofil
Nøkkelvidde: 10 mm
Mål / lengde: 50 mm
Diameter d1 (ved drevet): 14.5 mm
Diameter d2 (ved drev): 14.5 mm
Nettovekt (kg): 0.04 kg
For manuell betjening.
- På lager: 7
- Varenummer
- HAZ850LG10
kr 128,00
Beskrivelse / Hazet 850Lg-10 1/4 Langpipe 6 kant L.50mm, 10mm
10mm forkrommet og polert langpipe med tynne vegger og Hazet Traction profile. Lengden er 50mm, maks ytterdiameter er 14,5mm og pipens innvendige dybde er 14,5mm.
Mer informasjon
| Ean | 4000896037599 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 1/4" |
| Størrelse | 10 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 50 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |