calcActive())">
Hazet 850Lg-8 1/4 Langpipe 6Kant 8mm L.50mm
Lang utførelse
Med riflemønster
Overflate: forkrommet
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 1/4 tomme (6,3 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskant-traksjonsprofil
Nøkkelvidde: 8 mm
Mål / lengde: 50 mm
Diameter d1 (ved drevet): 12 mm
Diameter d2 (ved drev): 12 mm
Nettovekt (kg): 0.03 kg
For manuell betjening.
Med riflemønster
Overflate: forkrommet
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 1/4 tomme (6,3 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskant-traksjonsprofil
Nøkkelvidde: 8 mm
Mål / lengde: 50 mm
Diameter d1 (ved drevet): 12 mm
Diameter d2 (ved drev): 12 mm
Nettovekt (kg): 0.03 kg
For manuell betjening.
- På lager: 5
- Varenummer
- HAZ850LG8
kr 134,00
Beskrivelse / Hazet 850Lg-8 1/4 Langpipe 6Kant 8mm L.50mm
8mm forkrommet og polert langpipe med tynne vegger og Hazet Traction profile. Lengden er 50mm, maks ytterdiameter er 12mm og pipens innvendige dybde er 12mm.
Mer informasjon
| Ean | 4000896037698 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 1/4" |
| Størrelse | 8 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 50 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |