calcActive())">
Hazet 8501-4 1/4 Unbrakopipe 4mm Titanbel.
Hazet ¼» unbrako pipe. belagt med titan nitrid for
- På lager: 3
- Varenummer
- HAZ850104
kr 149,00
Beskrivelse / Hazet 8501-4 1/4 Unbrakopipe 4mm Titanbel.
Hazet ¼» unbrako pipe. belagt med titan nitrid for
Mer informasjon
| Ean | 4000896036875 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | Unbrako |
| Verktøyfirkant | 1/4" |
| Størrelse | 4 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 25 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |