calcActive())">
Hazet 880Lg-11 3/8 Langpipe 6Kant 11mm L.54
Skruetilkobling kjølevæskepumpe (vannpumpe Nøkkelvidde 11 mm)
Lang utførelse
Med riflemønster
Overflate: forkrommet, polert
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 3/8 tomme (10 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskant-traksjonsprofil
Nøkkelvidde: 11 mm
Mål / lengde: 54 mm
Diameter d1 (ved drevet): 15.8 mm
Diameter d2 (ved drev): 17.2 mm
Nettovekt (kg): 0.05 kg
For manuell betjening.
Lang utførelse
Med riflemønster
Overflate: forkrommet, polert
DIN 3124, ISO 2725-1
Drev: 3/8 tomme (10 mm) hul firkant
Drivkraft: Utvendig sekskant-traksjonsprofil
Nøkkelvidde: 11 mm
Mål / lengde: 54 mm
Diameter d1 (ved drevet): 15.8 mm
Diameter d2 (ved drev): 17.2 mm
Nettovekt (kg): 0.05 kg
For manuell betjening.
- På lager: 1
- Varenummer
- HAZ880LG11
kr 211,00
Beskrivelse / Hazet 880Lg-11 3/8 Langpipe 6Kant 11mm L.54
11mm forkrommet og polert langpipe med tynne vegger og Hazet Traction profile. Lengden er 54mm, maks ytterdiameter er 17,2mm og pipens innvendige dybde er 11mm. Møter DIN 3124 og ISO 2725-1
Mer informasjon
| Ean | 4000896040704 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | 6 kant |
| Verktøyfirkant | 3/8" |
| Størrelse | 11 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 54 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |