calcActive())">
Hazet 985 S-19 1/2Unbrako Kraftpipe 19mm Ko.
Skruforbindelser på laste- og personbiler, f.eks. på understell, bremseanlegg (bremsebærere), motorer og støtdempere
Drev valgfritt med - Innvendig firkant 1⁄2 (12,5 mm) eller - Utvendig sekskant 24 mm, HAZET-adapter 1003 S-1 som ekstrautstyr
Kort utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
Drev: 1/2 tomme (12,5 mm) hul firkant
Drivkraft: Innvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 19 mm
Mål / lengde: 45 mm
Lengde l1: 13 mm
For maskinbetjening.
Drev valgfritt med - Innvendig firkant 1⁄2 (12,5 mm) eller - Utvendig sekskant 24 mm, HAZET-adapter 1003 S-1 som ekstrautstyr
Kort utførelse
Med boringer for sikringsstift eller sikringsfjær, og riller for O-ring
Overflate: fosfatert, oljet
Drev: 1/2 tomme (12,5 mm) hul firkant
Drivkraft: Innvendig sekskantprofil
Nøkkelvidde: 19 mm
Mål / lengde: 45 mm
Lengde l1: 13 mm
For maskinbetjening.
- På lager: 1
- Varenummer
- HAZ985S19
kr 313,00
Beskrivelse / Hazet 985 S-19 1/2Unbrako Kraftpipe 19mm Ko.
1/2" Unbrako slagpipe 19 mm 45 mm
Mer informasjon
| Ean | 4000896211982 |
|---|---|
| Produsent | Hazet |
| Verktøytype | Pipe |
| Skruehode | Unbrako |
| Verktøyfirkant | 1/2" |
| Størrelse | 19 mm |
| Antall deler | 0 |
| Verktøylengde | 45 mm |
| Moment | 0 |
| Trylkkluft l/min | 0 |
| Turtall | 0 |